8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Графіки використовуються для візуального подання инфомации про динаміку зміни ціни на екрані вашого комп'ютера. У терміналі Метатрейдер існує три варіанти відображення графіків - лінії,

цінові бари

та японські свічки.

Для переходу від одного варіанта відображення до іншого - використовуйте кнопки на панелі інструментів Графіки.

У першому випадку ціни, зафіксовані в кінці обраного часового періоду - так звані ціни закриття, з'єднуються між собою простий лінією. Це найпростіший графік, який несе в собі не так багато інформації про ціну, як наприклад графік барів або свічок, але в той же час досить візуально  зручний для проведення на ньому графічних побудов.

Для зміни масштабу графіка змінюють його часовий період або тайм-фрейм - мінімальний крок по шкалі часу на графіку. На панелі інструментів Період графіка знаходяться кнопки для швидкого перемикання між тайм-фреймами.

Графік цінових барів дозволяє бачити не тільки ціни закриття,

а й ціни відкриття - тобто початку тимчасового періоду,

максимум та мінімум відмічені на заданому тайм-фреймі.

Принцип побудови графіка японських свічок самий як і графіка цінових барів. Але для більшої наочності тіла свічок зафарбовуються різним кольором залежно від того, зростала ціна за вибраний період або падала. Якщо ціна закриття свічки вище ціни відкриття, тобто ціни усередині періоду росли - така свічка називається бичою.

Якщо свічка закрилася нижче ціни свого відкриття - така свічка називається ведмежою.

Кольори барів та тіл свічок можна налаштувати у властивостях графіка, вибравши одну із стандартних колірних схем, або налаштувавши кольори самостійно.