8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Швидко відкрити або закрити це вікно ви можете використовуючи поєднання клавіш "Ctrl+N".

Навігатор - це універсальне вікно, що дозволяє отримати доступ до таких об'єктів терміналу як радники, індикатори та скрипти.

Крім того у вікні Навігатор ви можете перемикатися між відкритими вами реальними та демо-рахунками, відкривати нові демо-рахунки, у разі потреби.

У групі Рахунки - ви можете бачити список відкритих вами рахунків. Реальні рахунки позначені іконкою із трейдером в піджаку золотого кольору, демонстраційні рахунки - іконкою із трейдером в зеленому піджаку. Щоб підключитися до рахунку двічі клікніть на ньому лівою клавішею миші або виділивши потрібний вам рахунок натисніть "Enter".

У групах Індикатори, Радники, Користувальницькі індикатори та Скрипти, ви можете бачити списки відповідних об'єктів. 
 
Індикатори - це вбудовані в термінал графічні інструменти застосовуються для технічного аналізу графіків.
 

Користувальницькі індикатори - індикатори, які трейдер може додавати в термінал самостійно. Для цього файл індикатора повинен бути скопійований у папку, призначену для користувача індикаторів. Залежно від того у яку папку встановлений ваш торговий термінал шлях до папки з одними індикаторами може бути наприклад таким:

Радники - це спеціальні програми, призначені для автоматичної торгівлі, або виконують будь-які сервісні функції для трейдера. Приклад шляху до папки з радниками ви бачите на екрані.

Скрипти - це теж програми, але на відміну від радників, які працюють постійно, поки їх не видалити з графіка, скрипт виконується один раз після встановлення його на графік.
 
Щоб встановити будь-який з цих типів об'єктів на графік досить виділити його та перетягнути мишею на вікно графіка.
 

Додаткові дії з об'єктами ви можете робити за допомоги контекстного меню - викликається натисканням правої клавіші миші в списках.

Крім того, за допомогою цього контекстного меню будь-який з об'єктів може бути доданий на вкладку Вибране.