8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Показати або приховати вікно можна за допомоги кнопки на стандартній панелі інструментів, за допомоги меню Вид головного меню, або за допомогою поєднання клавіш "Ctrl+M".

У вікні Огляд ринку ви можете бачити список символів або фінансових Інстурментів, за якими у терміналі доступні котирування.

У рядку кожного доступного символу відображається дві ціни - Бід та Аск, тобто ціни по яких ви можете продати або купити даний інструмент. 
 
За допомоги контекстного меню, яке викликається як звичайно - натисканням правої клавіші миші у вікні, ви можете додати відображення таких інформаційних полів, як Мінімум та Максимум, або час вхідних котирувань.
 

Важливо розуміти, що у вікні не обов'язково відображаються всі доступні символи. Брокер може пропонувати вам котирування по великій кількості інструментів, але ви в свою чергу можете налаштувати відображення в Огляді ринку тільки тих символів, які вам цікаві. Робиться це за допомогою контекстного меню вікна. Виберіть або один з налаштуваних наборів, або повний список доступних інструментів.

Інструменти, які вже показані у вікні виділені жовтим кольором.

Доступні, але не вибрані відзначені сірим.

Щоб додати символ у вікно огляду ринку двічі клікніть по ньому мишею, або виділивши його натисніть на кнопку Показати. Щоб видалити символ з вікна Огляд ринку - виділіть його та натисніть кнопку Приховати, або просто клікніть по ньому двічі. 
 
Крім цього, у вікні Огляд ринку ви можете спостерігати за тіковим графіком обраного фінансового інструменту. Для цього клікніть на рядку символу та перейдіть на вкладку Тіковий графік.
 

Ще одна зручна можливість вікна Огляд ринку - це вікно котирувань, яке можна викликати натисканням на клавішу "Еф-10" або за допомогою контекстного меню вікна.

Вікно котирувань має власне контекстне меню, що дозволяє налаштувати вікно котирувань зручним для вас чином.

За зомовчанням це вікно завжди розташовується поверх всіх вікон, а шрифт у вікні при його масштабуванні автоматично змінює свій розмір.