8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Вікно даних відображає інформацію про цінові параметри бару чи свічки на яку ви вказуєте курсором миші.

Увімкніть вікно даних за допомогою комбінації клавіш "Ctrl+D", або натиснувши відповідну кнопку на панелі інструментів.

Проведіть курсором миші по екрану та ви побачите, як змінюються значення полів у вікні даних. Щоб простіше було визначити до якого саме бару відносяться значення у вікні перемкніть курсів у режим перехрестя. Зробити це можна натисканням середньої кнопки миші, або Конопки на панелі інструментів Графічні інструменти. 
 
Тепер для будь-якого бару на графіку ви можете побачити всю необхідну інформацію.
 

Відображення інформації по цінових  характеристиках барів - це зручна але не єдина функція вікна даних. Додайте на графік який-небудь індикатор, та у вікні даних з'являться рядки з його найменуванням та значеннями його ліній на зазначеному барі.

Ви можете додавати безліч індикаторів на графік, для кожного з них у вікні даних будуть відведені відповідні рядки.

За для уникнення плутанини ви може залишити у вікні даних інформацію тільки про певні індикатори. Для цього відкрийте вікно властивостей індикатора,

та на вкладці Відображення зніміть галочку Показувати у вікні даних, якщо не бажаєте, щоб дані цього індикатора показувалися у вікні даних.

За допомогою контекстного меню вікна ви можете скопіювати інформацію вікна для подальшого використання у інших додатках, налаштувати його зовнішній вигляд та кількість інформації, що відображається.