8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)
Про компанію Трейдерам Інвестиції Партнерам Термінали Навчання Форум Web terminal
Є питання - задавайте

Поставте запитання фахівцям

Закрити

Вікно даних

Вікно даних відображає інформацію про цінові параметри бару чи свічки на яку ви вказуєте курсором миші.

Увімкніть вікно даних за допомогою комбінації клавіш "Ctrl+D", або натиснувши відповідну кнопку на панелі інструментів.

Проведіть курсором миші по екрану та ви побачите, як змінюються значення полів у вікні даних. Щоб простіше було визначити до якого саме бару відносяться значення у вікні перемкніть курсів у режим перехрестя. Зробити це можна натисканням середньої кнопки миші, або Конопки на панелі інструментів Графічні інструменти. 
 
Тепер для будь-якого бару на графіку ви можете побачити всю необхідну інформацію.
 

Відображення інформації по цінових  характеристиках барів - це зручна але не єдина функція вікна даних. Додайте на графік який-небудь індикатор, та у вікні даних з'являться рядки з його найменуванням та значеннями його ліній на зазначеному барі.

Ви можете додавати безліч індикаторів на графік, для кожного з них у вікні даних будуть відведені відповідні рядки.

За для уникнення плутанини ви може залишити у вікні даних інформацію тільки про певні індикатори. Для цього відкрийте вікно властивостей індикатора,

та на вкладці Відображення зніміть галочку Показувати у вікні даних, якщо не бажаєте, щоб дані цього індикатора показувалися у вікні даних.

За допомогою контекстного меню вікна ви можете скопіювати інформацію вікна для подальшого використання у інших додатках, налаштувати його зовнішній вигляд та кількість інформації, що відображається.