8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)
Про компанію Трейдерам Інвестиції Партнерам Термінали Навчання Форум Web terminal
Є питання - задавайте

Поставте запитання фахівцям

Закрити

Панелі інструментів

Термінал Метатрейдер 4, має чотири панелі інструментів, на яких розташовані кнопки що повторюють основні команди терміналу.

Кількість та склад кнопок на кожній панелі ви можете змінювати, а також розташовувати на них кнопки для тих команд, які ви використовуєте частіше за інших. Для цього натисніть праву клавішу миші на панелі та у контекстному меню виберіть команду "Налаштувати панель інструментів".

У лівій частіні вікна настройки панелі,  знаходится список доступних кнопок, в правій частіні - кнопки, Вже Присутні на панелі.

Простим перетягуванням кнопок з одного списку у інший, ви можете додавати або видаляти кнопки з панелі інструментів. За допомогою кнопок Вгору та Вниз ви можете змінювати порядок розташування кнопок.

Не дивлячись на те, що за замовчуванням всі панелі знаходяться у верхній частині терміналу - під головним меню, всі вони є плаваючими та їх можна вільно переміщувати по екрану, а також приєднувати до будь-якого з країв терміналу.

Кожна з чотирьох панелей містить кнопки команд певного призначення. Панель Стандартна - містить загальні команди управління терміналом таторгівлі. Такі як включення / відключення вікон огляду ринку, вікна даних і навігатора, відкриття нового графіка, відкриття ордера.

Панель Період - кнопки перемикання між стандартними таймфреймами  графіка.

Панель Графіки - команди пов'язані з керуванням графіками та технічними індикаторами. Перемикання між різними видами графіка - бари, свічки, лінія, масштаб графіка, меню накладення індикаторів, управління шаблонами та інше.

Панель Графічні інструменти - містить у собі кнопки вставки часто використовуваних графічних об'єктів та кнопки керування формою курсору.