8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Термінал Метатрейдер 4, має чотири панелі інструментів, на яких розташовані кнопки що повторюють основні команди терміналу.

Кількість та склад кнопок на кожній панелі ви можете змінювати, а також розташовувати на них кнопки для тих команд, які ви використовуєте частіше за інших. Для цього натисніть праву клавішу миші на панелі та у контекстному меню виберіть команду "Налаштувати панель інструментів".

У лівій частіні вікна настройки панелі,  знаходится список доступних кнопок, в правій частіні - кнопки, Вже Присутні на панелі.

Простим перетягуванням кнопок з одного списку у інший, ви можете додавати або видаляти кнопки з панелі інструментів. За допомогою кнопок Вгору та Вниз ви можете змінювати порядок розташування кнопок.

Не дивлячись на те, що за замовчуванням всі панелі знаходяться у верхній частині терміналу - під головним меню, всі вони є плаваючими та їх можна вільно переміщувати по екрану, а також приєднувати до будь-якого з країв терміналу.

Кожна з чотирьох панелей містить кнопки команд певного призначення. Панель Стандартна - містить загальні команди управління терміналом таторгівлі. Такі як включення / відключення вікон огляду ринку, вікна даних і навігатора, відкриття нового графіка, відкриття ордера.

Панель Період - кнопки перемикання між стандартними таймфреймами  графіка.

Панель Графіки - команди пов'язані з керуванням графіками та технічними індикаторами. Перемикання між різними видами графіка - бари, свічки, лінія, масштаб графіка, меню накладення індикаторів, управління шаблонами та інше.

Панель Графічні інструменти - містить у собі кнопки вставки часто використовуваних графічних об'єктів та кнопки керування формою курсору.