8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Вікно "Термінал" відкриває доступ до різних можливостей Мета Трейдер 4. З його допомогою трейдер може: контролювати стан торгівлі, переглядати новини та історію рахунку, налаштовувати сигнали, а також працювати з внутрішньої поштою і системним журналом.

Вікно може бути відкрито командою меню "Вид - Термінали", натисканням подвійних клавіш Ctrl + T або кнопки "термінал" на панелі інструментів.

У вікні є кілька вкладок: Торгівля - тут ви можете бачити стан відкритих позицій та відкладених ордерів, управляти всією торговельною діяльністю.

Рядки торгових операцій містять всю інформацію про ордер включаючи найменування торговго символа, час та ціну відкриття позиції, або установки ордера, обсяг лота, поточний  результат по угоді, та іншу інформацію. 
 
Управління торгівлею здійснюється за допомогою контекстного меню. Воно викликається кліком правої кнопки миші в області торгівлі або на конкретному ордері та дозволяє: відкривати новий, змінювати або закривати ордер, встановлювати "трейлинг стопи", налаштовувати відображення потрібних полей таблиці.
 

Подвійний клік лівої кнопки миші на відкритій позиції викликає вікно управління нею,

а подвійний клік на позиції в полях Stop Loss або Take Profit - вікно безпосередньо зміни позиції;

Історія рахунку - тут зберігається історія за всіма проведеними торговельними операцями, стан балансу рахунку без обліку відкритих позицій. За записами цієї вкладки можна проаналізувати ефективність всієї Вашої торгової діяльності. Записи вкладки Історія також відображають повну інформацію про здійснену операцію.

Відображення необхідних полів таблиці та періоду історії, налаштовується з контекстного меню вибором потрібних параметрів.

Перетягування ордера мишкою на графік, покаже історію ордера  безпосередньо на графіку;

Новини - сюди потрапляють всі новини, які приходять в термінал. Ця оперативна інформація незамінна для фундаментального аналізу та побудови Вашого прогнозу ринку. У таблиці публікується час надходження новини, її тема та категорія.

У контекстному меню доступні функції копіювання та дисплея.

Вкладка "новини " може бути відсутньою, якщо новин не було , або опція Дозволити новини відключена в налаштуваннях терміналу .
 
Сигнали - ця вкладка служить для перегляду та налаштування різних сигналів. У якості сигналів можна задати будь-які виконувані в операційній системі файли ( включаючи звукові ), та відправляються електронною поштою повідомлення. Вони потрібні для сповіщення про події на ринку, наприклад , якщо ви відійшли від монітора, та боїтесь пропустити потрібну Вам подію. Сигнал подається якщо ціна купівлі або продажу піднімається вище або опускається нижче заданого значення , або при настанні заданого значення часу. Управління сигналами відбувається з контекстного меню.
 

У ньому можна створювати, редагувати, видаляти та вимикати сигнал

При виключенні сигнал не видаляється, але перестає працювати. 
 
Для відсилання листів при виникненні подій необхідно задати параметри поштової скриньки в налаштуваннях програми; Поштова скринька - в цю вкладку потрапляють всі листи, які надішли у термінал по внутрішній електронній пошті.
 

Звідси ж ви можете швидко відправити електронного  листа адміністраторові системи та у відділ технічної підтримки;

Експерти - тут публікуються дії прикріпленого торгового робота - експерта, наприклад, відкриття / закриття позицій, модифікація ордерів, власні повідомлення радника і так далі;

Журнал - в журналі фіксується інформація про запуск терміналу та про події під час його роботи, включаючи вчинення всіх торгових операцій.

Деякі вкладки вікна "Термінал" можуть бути відсутні якщо в них немає ніякої інформації, або приховані доти, поки не з'явиться необхідність їх відображення.