8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Робота на фінансових ринках полягає в здійсненні торгових операцій з купівлі-продажу фінансових інструментів. Для цього потрібно відкривати, змінювати та закривати торгові позиції.

Щоб відкрити торговельну позицію, необхідно зробити торгову операцію, а щоб закрити її - зробити зворотну операцію. 
 
Ордер - це розпорядження або наказ трейдера провести брокеру торгову операцію. У терміналі використовуються наступні ордери: 
 
- "Ринковий ордер" - це розпорядження брокеру купити або продати фінансовий інструмент за поточною ціною.
 

До ринкового ордеру можна прикріпити ордери "Стоп Лосс" та "Тейк Профіт".

Їх значення можна змінювати також після виконання ордера; 
 
- "Відкладений ордер" - це розпорядження брокеру купити або продати фінансовий інструмент в майбутньому за заданою ціною.
 

До відкладенного ордеру так само можна прикріпити ордери "Стоп Лосс" та "Тейк Профіт"; 
 
- "Стоп Лосс" призначений для обмеження втрат, якщо ціна фінансового інструменту рухається в збитковому напрямку. По досягненні ціною цього рівня позиція закриється автоматично.
 

При перевірці умови цього ордера для довгих позицій використовується "Bid-ціна", а для коротких позицій - "Ask-ціна"; 
 
- "Тейк Профіт" призначений для отримання прибутку при досягненні ціною фінансового інструменту прогнозованого рівня. Виконання даного ордера приводить до закриття позиції. При перевірці умови цього ордера для довгих позицій використовується "Bid-ціна", а для коротких позицій - "Ask-ціна". 
 
Для автоматизації переміщення ордера "Стоп Лосс" слідом за ціною використовуйте "Трейлінг Стоп".
 

Ця функція включається в контекстному меню, воно викликається кліком правої кнопки миші на потрібному ордері. Відключити "Трейлінг Стоп" можна, виставивши параметр "Ні" у меню управління. 
 
А при виконанні команди "Видалити всі рівні" відключаються "Трейлінг Стопи" всіх відкритих позицій та відкладених ордерів.
 

"Трейлінг Стоп" виконується у  клієнтському терміналі, а не на сервері, тому не буде працювати при закритому терміналі або вимкненому комп'ютері. 
 
Закриття позиції відбувається за вимогою трейдера, наприклад з використанням Контекстного меню ордера, або при виконанні ордерів "Стоп Лосс" та "Тейк Профіт".