8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Закриття торгової позиції необхідно, щоб отримати прибуток від торгової операції за рахунок різниці курсів. Закриття торгової позиції - це зворотня, по відношенню до відкриття, торгова операція. Якщо відкриттям служила купівля одного лота, то для закриття фактично потрібно продати один лот того ж фінансового інструменту.

У терміналі розрізняють: закриття одиночної позиції; закриття позиції зустрічною позицією та закриття кількох зустрічних позицій. Автоматичне закриття одиночної торгової позиції проводиться при спрацьовуванні ордерів "Стоп Лосс" або "Тейк Профіт". Довгі позиції закриваються за ціною "Bid", а короткі - за ціною "Ask".

Щоб закрити позицію вручну, треба виконати команду контекстного меню відкритої позиції, вікно "Термінал - Торгівля", або двічі клікнути лівою кнопкою миші по потрібній позиції.

Термінал Мета Трейдер 4 дозволяє частково закривати позиції. Для цього, при закритті позиції, в полі "Обсяг", потрібно вказати менше значення лотів, ніж у відкритій позиції.

У клієнтському терміналі Ви так само можете закривати зустрічні позиції. Зустрічною позицією по відношенню до даної вважається протилежна позиція з того ж фінансового інструменту. При наявності, серед відкритих позицій, однієї або декількох зустрічних, можна закрити вибрану позицію разом із зустрічною. Для цього відкриваємо вікно "Ордер" вже відомим нам способом, у полі "Тип" вибираємо "Закрити зустрічною позицією".

У нижній частині вікна з'явиться список всіх зустрічних позицій, вибираємо потрібну нам та тиснемо кнопку "Закрити".

Ця функція терміналу дозволяє закрити відразу дві позиції. Зустрічні позиції можуть бути різними за обсягом. У цьому випадку, при закритті, відкритої залишається велика з них, а її обсяг буде дорівнювати різниці лотів закритих позицій.

Для закриття кількох зустрічних позицій за одним інструментом, необхідно також відкрити вікно "Ордер". У полі "Тип" вибрати "Множинне закриття зустрічних позицій".

При цьому в нижній частині вікна з'явиться список всіх зустрічних позицій та активується кнопка "Множинне закриття зустрічних позицій".

Позиції закриваються попарно, відповідно з часом відкриття, за алгоритмом закриття двох зустрічних позиції. Якщо різниця сум обсягів протилежних позицій не дорівнює нулю, в результаті операції відкривається нова позиція з обсягом, рівним цієї різниці.

Знову відкрита позиція буде брати участь в подальшому процесі множинного закриття. Таким чином - до тих пір, поки не закриються всі позиції або до поки не відкриється остання - результативна. У вікні "Термінал - Історія рахунку" зберігаються відповідні записи по всіх закритих позиціях, а в полі "Коментар" записується службова інформація про закриття зустрічних позицій.