8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Шаблон - це набір налаштувань та  переваг, які трейдер використовує для кращого аналізу графіка за обраними торговим інструментам. Термінал Мета Трейдер 4 має кілька стандартних збережених шаблонів, які ви можете знайти на панелі інструментів, у вкладці шаблони.

Ця функція терміналу допомагає автоматизувати рутинну роботу з налаштування "під себе" нових торгових інструментів і заощаджує Ваш час.

У шаблонах запам'ятовуються: тип та колір графіка; колірна схема; масштаб графіка; наявність рядка з ціновими параметрами поточного бару: ціна відкриття, максимальна та мінімальні ціни, ціна закриття бару; прикріплений радник та його параметри; накладені користувальницькі та технічні індикатори з їх настройками; лінійні інструменти; роздільники днів.

Ви можете завантажити та спробувати стандартні шаблони з числа вже наявних у терміналі.

Якщо ж вони Вам не підходять, налаштуйте один інструмент за Вашим бажанням та збережіть шаблон під своїм ім'ям.

Ви зможете його використовувати на інших графіках інструментів.

Можливо, для роботи з різними торговими інструментами, Ви використовуєте різні системи торгівлі. Крім того, різне "настрій" ринку - "флет" або "тренд", має на увазі використання різних індикаторів. Ті, що працюють в "тренді" не такі добрі під час "флета" та навпаки і в цьому випадку Вам теж допоможуть шаблони. Створюйте кілька шаблонів для роботи за різними торговим інструментам   різним "настроєм" ринку.