8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Для встановлення фрактаів на графік, натиснемо кнопку Індикатори на панелі інструментів та в меню виберемо Білл Вільямс - Фрактали

Налаштування ми міняти не будемо. 
 
Фрактали Білла Вільямса - перший вимір ринку 
 
Фрактал на покупку - серія з п'яти послідовних барів, в який перед найвищим максимумом та за ним знаходяться по два бари з більш низькими максимумами.
 

Фрактал на продаж - серія з п'яти послідовних барів, в якій перед найнижчим мінімумом та за ним знаходяться по два бари з більш високими мінімумами.

Фрактали на купівлю та на продаж можуть складатися з одних й тих же барів. Фрактали подають такі сигнали: якщо фрактал на купівлю перебуває вище Зубів Алігатора (червоної лінії),

то відкладений ордер Buy Stop на відкриття позиції потрібно розміщувати на 1 піпс вище максимуму бару, на якому утворився фрактал; 
 
якщо фрактал на продаж перебуває нижче Зубов Алігатора,
 

то відкладений ордер Sell Stop потрібно розміщувати на 1 піпса нижче мінімуму бару, на якому утворився фрактал. 
 
Якщо фрактал на купівлю утворився нижче Зубів Алігатора або фрактал на продаж - вище Зубов Алігатора, то таку угоду потрібно пропустити, щоб не годувати Алігатора.
 

Фрактали будуть активні або до моменту їх знищення, або до появи нового фрактала в тому ж напрямку (в цьому випадку попередній сигнал скасовується, а відкладений ордер знімається). Критично важливо, де був знищений фрактал, тобто на якому барі потрібно увійти в ринок після подолання фрактала. Якщо цей бар знаходиться за межами Зубів Алігатора, то така угода допускається.

Фрактали - це перший вимір фінансового ринку. Вхід у  ринок починається з подолання фрактала. Тільки після того, як був подоланий перший фрактал, ми починаємо приймати сигнали від інших вимірів для відкриття нових позицій в напрямку першого сигналу. Сигнали від майбутніх фракталів в напрямку першої угоди також будуть служити підставою для відкриття додаткових позицій.