8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Для встановлення  Індикатора Прискорення / Уповільнення на графік, натиснемо кнопку Індикатори на панелі інструментів та в меню виберемо Білл Вільямс - Акселерейшн-Деселерейшн Осциллятор

Налаштування ми міняти не будемо.

Індикатор Прискорення / Уповільнення вимірює прискорення та уповільнення движучої сили та є третім виміром ринку.

Припустимо, м'яч котиться по вулиці.

За допомогою чарівного осцилятора, який ми розглянули в минулому ролику, можна визначити його движучу силу. Якщо дорога піде у гору, то м'яч почне сповільнюватися (тобто у нього з'явиться зворотне прискорення), та хоча чарівний осцилятор буде як і раніше правильно визначати рушійну силу м'яча, скоро настане момент, коли м'яч зупиниться.

Щоб цей момент не застав трейдера зненацька, Б. Вільямса пропонує використовувати індикатор Прискорення / Уповільнення для вимірювання цього прискорення. Перш, ніж зміниться динаміка ціни, зміниться движуча сила. А ще раніше зміниться прискорення. Тому індикатор Прискорення / Уповільнення - важлива складова успішної торгівлі. 
 
Сигнал на купівлю "вище нульової лінії" індикатора утворюється,
 

якщо з'явилося два послідовних стовпця з більш високими значеннями, ніж самий останній найменший стовпець.

Сигнал на продаж "нижче нульової лінії" утворюється,

якщо з'явилося два послідовних стовпця з більш низькими значеннями, ніж самий останній найбільший стовпець

Якщо гістограма нижче нуля, то сигнал на купівлю "нижче нульової лінії" утворюється, коли з'явилося три послідовних стовпця з більш високими значеннями, ніж самий останній найменший стовпець.

Якщо гістограма індикатора Прискорення / Уповільнення вище нуля, то сигнал на продаж "вище нульової лінії" утворюється, коли з'явилося три послідовних стовпця з більш низькими значеннями, ніж самий останній найбільший стовпець.