8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)
Про компанію Трейдерам Інвестиції Партнерам Термінали Навчання Форум Web terminal
Є питання - задавайте

Поставте запитання фахівцям

Закрити

Копіювання ордерів

Ви також можете інвестувати в трейдера шляхом перевідкриття його угод на вашому рахунку. При цьому, ви можете перевідкривати угоди як по співвідношенню лотів, так і по співвідношенню коштів.

Наприклад, на рахунку трейдера 100 $. На вашому рахунку 150 $. Ви можете встановити перевідкриття лотів із співвідношенням від 1:10 до 10: 1 з будь-яким інтервалом (2: 3, 7: 2,7: 6, 9: 1 і т. д. - будь-які цифри). При цьому при відкритті лота на рахунку трейдера, на вашому рахунку відкривається угода з лотом рівним лоту трейдера помножити на співвідношення.

Тобто, якщо ви устновили відношення 3: 2, то при відкритті трейдером угоди на 0.4 лота, у вас відкриється 0.4 * 3/2 = 0.6 лота. Перевідкриття за допомогою співвідношення коштів розраховує лот угоди іншим чином - при відкритті угоди трейдером, враховується співвідношення ваших коштів та коштів трейдера. У даного випадка 150/100. Лот позіції = лот позіції трейдера * на співвідношення коштів. У даного випадка, если трейдер відкріває позицию на 0.6 лотів, то у вас відкріється позиція 0,6 * 150/100 = 0,9 лота.

При цьому, ви можете задати в співвідношенні не всі ваші кошти, а певну суму. Наприклад, на вашому рахунку 100 $, але ви хочете ризикувати лише 10 $. Тоді ви задаєте перевідкриття за співвідношенням коштів, та задаєте ваш розмір коштів рівний 10 $. Тоді лот угоди буде дорівнювати - лот трейдера помножений на 10 $ та  поділений на кошти трейдера.

Перевага інвестування на перевідкритті  ордерів полягає в тому, що ви можете закривати позиці самостійно. При цьому, комісія від результативності йде від розрахунку  прибутковості трейдера. Тобто якщо він відкрив позицію, вона якийсь час була в плюсі ​​(скажімо, в плюсі ​​на 200 $), і ви її закрили, а трейдер закрив її на рівні +100 $, то ви виплатите комісію тільки з 100 $ (наприклад, якщо комісія трейдера 10 %), ви виплатите 10 $. При цьому, якщо ви закрили позицію в збиток - то ви виплачуєте комісію від рівня прибутковості трейдера.

Ця система для тих трейдерів, кому складно зважитися на відкриття позицій, але вони вчасно вміють списати збитки та захистити прибуток.