8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Кожен об'єкт знаходиться у вікні терміналу володіє  властивостями. 
 
Для того, щоб отримати доступ до списку властивостей об'єкту та їх значенням - виділіть об'єкт та виконайте пункт Властивості його контекстного меню.
 

Вікно властивостей об'єкта містить кілька вкладок різного призначення.
 
На вкладці Загальні ви можете побачити наступні налаштування:
 
Ім'я - унікальне ім'я об'єкта , яке присвоюється йому автоматично , при створенні . Однак ви можете змінити його , наприклад , якщо хочете виділити саме цей об'єкт у списку серед безлічі аналогічних .
 
Опис - в це поле ви можете додати довільний опис об'єкта. Якщо в налаштуваннях графіка включена опція "Показувати опис об'єктів " , то даний опис буде показано на графіку безпосередньо поруч з об'єктом.
 
Стиль - тут ви можете визначити колір ліній об'єкта , їх стиль та товщину.
 
Малювати як фон - включення цієї опції дозволяє виконувати фонову заливку таких об'єктів , як Фігури та канали. При цьому об'єкти малюються в окремому шарі - під графіком .
 

У вкладці Параметри знаходяться координати розташування точок прив'язки об'єктів, які ви також можете змінювати вручну.

Для деяких об'єктів також присутня опція - Луч. Коли ця опція вимкнена - лінійні об'єкти малюються від однієї заданої точки, до іншої.

Якщо ж опція Луч включена - лінія як-би "йде" в нескінченність.

У вкладці Параметри також можуть бути присутні й інші параметри, що залежать від специфіки конкретного об'єкта. Це може бути, наприклад, кут нахилу об'єкта в градусах проти годинникової стрілки, або код графічного значка.

На вкладці Відображення ви можете відзначити - на яких таймфреймах буде відображатися даний об'єкт, а на яких ні. Це може бути дуже зручно, коли ви робите аналіз на хвилинних таймфреймах, основну роботи при цьому проводячи на великих періодах, таких як 1 День або 4:00 години.

Для об'єктів Фібоначчі

буде доступна вкладка Рівні Фібонначі, на якій ви зможете змінювати, додавати і видаляти необхідні рівні. Кнопка "За замовчуванням" відновлює початкові значення рівнів.

Якщо в полі "Опис" рівня в необхідному місці вписати комбінацію символів "Відсоток Долар", то на графіку також буде відображатися значення ціни, відповідне цьому рівню.