8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)
Про компанію Трейдерам Інвестиції Партнерам Термінали Навчання Форум Web terminal

Припустимо, ваш депозит складає 800 доларів США. При плечі 1:100, ви маєте можливість оперувати до 80 000 доларів США. Припустимо, вранці, ви продали GBPUSD по 1.9927. Увечері, при уповільненні просування фунта, ви закрили позицію по 1.9762, заробивши 165 піпсов прибутку.

График GBPUSD

Якщо ви ризикували всім депозитом, то ваш прибуток склав близько 1300 $ за день. Однак, в цьому випадку, ви повністю брали ризики Форс-мажорних обставин на себе, що не рекомендується. 
 
Для повноцінного росту капіталу, та зменшення ризику форс-мажору (скажімо, теракту або різкого зростання безробіття в окремо взятій країні), пропонується ризикувати не більше 30% від капіталу, що дає прибуток близько 400 $ в подібний день на початкові 800 $ капіталу.
 

У разі, якщо у вас мікро-депозит (менше 50 доларів), то % доходу зазвичай буває набагато більше, через більш чіткий розподіл коштів між угодами (аж до центів).

Зрозуміло, виникає закономірне питання: якщо не можна ризикувати всім депозитом навіть при плечі 1:100, чому ми даємо трейдерам плече 1:200? Це питання подібне питанню «Чому на дійсно хороших машинах можна розганятися до 200, якщо на автострадах заборонено рухатися зі швидкістю більше ніж 120?»

Справа в тому, що такий підхід дає вам воістину неймовірні можливості для одночасного інвестування в різні фінансові інструменти та диверсифікувати  ризики.

Скажімо, ви вирішили заробити гроші на русі долара на п'ятничному русі після новин з американсько економікі:

16:30 Стрижневий середньозважений індекс цін - PCE Core Chain Wt Price Index
16:30 Середньозважений індекс цін - PCE Chain Wt Price Index
16:30 Особисті витрати - Personal Expenditures
16:30 Особисті доходи - Personal Income
16:30 Середня тривалість робочого тижня - Average Workweek
16:30 Середня погодинна оплата праці - Avg Hourly Earnings
16:30 Рівень безробіття - Unemployment Rate
16:30 Кількість нових робочих місць поза сільським господарством - Non-farm Payrolls

 

 

Відомо, що в 90% випадків, після виходу настільки серйозної пачки новин, долар йде більше 50 піпсів проти основних валют (найчастіше, більше 100). Згідно тех.аналізу, ви вибираєте напрямок руху та входите в угоду не по одній валютній парі (як було запропоновано вище), а по цілій групі пар, так званих пар-союзників. Різко знижуючи ризик, та збільшуючи прибутковість. При величині вашого депозиту в 200 $, вкладаючи по 20 $ в кожну пару, ви входите по чотирьох основних парах:

график GBPUSD

 

График GBPUSD

 

График GBPUSD

 

График GBPUSD

Отримавши 50 піпсів прибутку по кожній парі і збільшив, таким чином, свій депозит приблизно на 50% (у нашому випадку, зробивши 300 $ з 200 $) за кілька годин. 
 
Але й це ще не всі переваги, які ви можете отримати за допомогою великого плеча!
 
Багато хто з наших клієнтів ( зазвичай , це люди вже отримали певний досвід на ринку) не люблять приділяти торгівлі на ринку багато часу , вважаючи за краще займатися улюбленими справами , лише де-коли (скажімо , раз в 4-5 годин) глянувши на термінал , змінюючи свої позиції.
 
Не що давно , один з наших клієнтів збільшив депозит більш ніж в 3 рази за два тижні (з 1400 доларів до 5300 ) використовуючи старий , як фінансовий світ спосіб : додаючи до виграшної позиції нові лоти по тренду , при кожному відкаті.
 
Три угоди принесли йому ( за черговістю ) 417 + 321 + 233 , в сумі 971 піпсів . Що , при його первісному депозиті 1200 та ризик на кожну угоду близько 110 $ , принесло в сумі приріст депозиту до 5300 $ .

График GBPUSD

Зрозуміло, настільки явні тренди та які легко беруться  бувають  не завжди. Та й не всі люблять угоди, що тривають кілька тижнів (якщо є можливість сидіти перед комп'ютером постійно). Тим не менш, ми даємо своїм клієнтам можливість заробляти гроші цим способом .. 
 
Не бійтеся експериментувати! Удача на цьому ринку чекає лише тих, хто дійсно шукає способи заробити.Та ми цілком допоможемо вам у цьому!