8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Для встановлення ADX на графік, натиснемо кнопку Індикатори на панелі інструментів і в меню виберемо Трендовий - Еверейдж дірЕкшнал мУвемент Індекс

Після цього, з'явиться вікно, де ми можемо змінити властивості  індикатора. Ми можемо вибрати період усереднення, метод, а також візуальні налаштування.

У методі ми вказуємо ціни, до яких застосовується індикатор. Це ціни закриття, відкриття, максимуму, мінімуму або їх різні зв'язки.

ADX рідко використовують поодинці. Зазвичай він служить для визначення фази ринку (тренд або флет).

Далі, у разі тренда, використовуються трендові індикатори (наприклад, середні). У разі флета, використовуються осцилятори - про них ми будемо говорити окремо. 
 
Цей індикатор перейшов до нас з товарних ринків, і на ринку Форекс його застосовують рідко. Тим не менш, він цілком може працювати як доповнення в різних системах торгівлі. 
 
Падаючий ADX говорить про бічний ринок  та про те, що треба входити проти ринку, використовуючи осцилятори (такі, як Стохастик, МАКД, Р Сі АЙ).
 

Зростаючий ADX зі значенням вище 15 найчастіше свідчить про тренди.

На графіку ADX ми бачимо три лінії. Синя лінія, це сам ADX.

Дві пунктирні лінії, це, відповідно, DI + і DI-(Directional movement) по яких і обчислюється сам ADX.

Зупинимося на цих  лініях докладніше. На графіку представлені всі можливі варіанти взаємини максимальних та мінімальних цін між двома барами та методика визначення DI для кожного з випадків.

З результату обчислення DI можна робити висновки про наявність тренду (спрямованого руху) або відсутність такого. Зрозуміло, що на ринку, рухомому вгору, DI + збільшуватиметься, а DI-зменшуватися.

На падаючому ринку, DI-збільшуватиметься, а DI + зменшуватися.

Кожен з DI - це міра спрямованого руху в кожну сторону. 
 
Іншими словами, якщо DI + перетинає DI-знизу вгору, на ринку лідирують бики і ціна  має тенденцію до збільшення.
 

Якщо DI-починає переважати над DI +, тоді активізувалися продавці та ринок готовий рухатися вниз.

Отже, перетин DI + і DI-вважається сигналом до здійснення угоди.