8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Для встановлення  Смуг Болінджера на графік, натиснемо кнопку Індикатори на панелі інструментів та в меню виберемо Трендова - Болінджер Бендс

Після цього, з'являється вікно, де ми можемо змінити властивості індикатора. Ми можемо вибрати період усереднення, метод, зсув, відхилення, а також візуальні налаштування.

У методі ми вказуємо ціни, до яких застосовується індикатор. Це ціни закриття, відкриття, максимуму, мінімуму або їх різні зв'язки.

Смуги Болінджера це канал з шириною пропорційної стандартному середньоквадратичним відхиленням.

Іншими словами, це рівень флет, або, як її ще можна назвати - міра розкиду випадкових величин від середнього значення. 
 
Ми докладно говорили про це в ролику про лінії регресії. Найчастіше використовуються смуги Болінджера з відхиленням «2».
 

Іншими словами, вважається, що хід ціни менше довічного нормального відхилення вважатиметься Флет, а рух ціни, більше даного відхилення вважатиметься початком тренда. Смуги Болінджера збільшуються під час тренда

та звужуються, коли ціни стають більш стійкими.

Іншими словами, під час флету треба відкривати угоди на відкат від ліній Болінджера,

а під час флету на пробій цих ліній. 
 
Зазвичай, смуги Болінджера рекомендується використовувати лише як орієнтири руху ціни для розстановки тейк-профітів, їх рідко використовують як сигнал для входу у позицію. У кожному разі, перед використанням смуг Болінджера, ми рекомендуємо оцінювати фазу ринку за допомогою інших індикаторів. 
 
Особливості смуг Боллинджера: Різкі зміни цін зазвичай відбуваються після звуження смуги, відповідного зниження волатильності.
 

Рух цін, що почався від однієї з меж смуги, зазвичай досягає протилежного кордону.

При пробої смуг Болінджера та наявності тренда, можна чекати продовження тенденції.

Смуги Болінджера також мають й ще одне корисне застосування, не розглянуте  в широкій пресі. Після тренда, ціна найчастіше вдаряється об протилежний кордон Болінджера (після низхідного, про верхню, після висхідного про нижню) та доходить до другого кордону, продовжуючи тренд.

Необхідно відзначити, що будь-яка торгівля на відкаті (у припущенні флету) можлива тільки з використанням стоп-ордерів та у відсутності важливих новин. Тейк-профіт необхідний.