8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Для встановлення Індексу Торгового Каналу на графік, натиснемо кнопку Індикатори на панелі інструментів і в меню виберемо Трендова - Коммодіті чАнел Індекс

Після цього, з'являється вікно, де ми можемо змінити властивості  індикатора. Ми можемо вибрати період усереднення, метод, закріплення мінімуму і максимуму, а також візуальні налаштування.

У методі ми вказуємо ціни, до яких застосовується індикатор. Це ціни закриття, відкриття, максимуму, мінімуму або їх різні зв'язки.

Індекс Торгового Каналу також званий Сі Сі Ай - показує нормований (тобто, вирахуваний у відсотках) осцилятор моменту. Сі Сі Ай вимірює відхилення середньостатистичної поточної ринкової ціни від середньої ковзної ціни періоду N, яка задається в налаштуваннях.

Розрахунок індикатора відбувається за такою формулою Де Т це усереднення, МА - змінна середня і Д - відхилення від ковзної середньої.

Формула Сі Сі Ай дає зручне для використання число, яке відображає, наскільки далеко останні ціни пішли від ковзної середньої (лінії рівноваги).

Найчастіше, в якості сигналів Сі Сі Ай використовується перетин лінії індикатора з лініями +100 і -100, які ми можемо закріпити в налаштуваннях.

Як видно на малюнку, він відмінно справляється на різких скачках ціни, коли тренд після флету вибивається з коридору.

Розглянемо одну із стратегій. Встановимо одночасно Сі Сі Ай разом з лініями Болінджера. При досягненні рівня 100 ми ставимо на пробій лінії Болінджера.

Якщо ж ціна сягає смуги Болінджера, але Сі Сі Ай не досяг ста чи мінус ста відсотків, ми ставимо на відкат від лінії Болінджера.

Як ви бачите, дана зв'язка індикаторів непогано справляється як на тренді, так і на флете.