8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Для встановлення параболік Сар на графік, натиснемо кнопку Індикатори на панелі інструментів та в меню виберемо Трендові - параболік Сар

Після цього, з'являється вікно, де ми можемо змінити властивості  індикатора. Ми можемо вибрати крок, максимум, а також візуальні налаштування індикатора.

Індикатор параболік Сар - єдиний у своєму роді. Він не дає чіткої стратегії входу, однак може бути відмінно використаний для виходу з угоди за принципом ковзаючого стопа. Як ви бачите, на графіку даний індикатор виглядає як черга точок, що йдуть за трендом.

Проведені тестування показали, що цей індикатор пристосований тільки для розміщення стоп-лоссов.

Наведені в «класичної» літературі поради щодо його застосування в якості вхідного індикатора (і навіть більше того, «переворотного») ведуть до збитків. Але, можливо, ми просто не змогли підібрати інший індикатор для використання в якості фільтра. Спостереження за початківцями трейдерами показало величезні психологічні переваги яки дає їм ПарбОлік Сар. За допомогою нього досить легко навчитися «давати прибутку рости», а не різати її на корені, що веде до різкого зростання доходів.