8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Для встановлення Індикатора Середнього Істинного Діапазону на графік, натиснемо кнопку Індикатори на панелі інструментів та в меню виберемо осцилятор - Еверейдж Тру Рендж

Після цього, з'являється вікно, де ми можемо змінити властивості  індикатора. Ми можемо вибрати період усереднення, а також візуальні налаштування, а також закріпити мінімум та максимум.

Індикатор Середнього Істинного Діапазону також званий АТР це показник волатильності ринку. Його ввів Уеллс Уайлдер в книзі 'Нові концепції технічних торгових систем' та з тих пір індикатор отримав широке поширення. 
 
АТР часто досягає високих значень після стрімкого падіння або зростання цін, викликаного панічними продажами.
 

Низькі значення індикатора часто відповідають тривалим періодам горизонтального руху, які спостерігаються на вершинах ринку та під час консолідації.

АТР можна інтерпретувати по тим же правилам, що й інші індикатори волатильності. 
 
Принцип торгівлі формулюється так: чим вище значення індикатора, тим вище ймовірність зміни тренда. На графіку ми можемо відзначити це в наступних випадках.
 

Даний індикатор також рідко застосоується  для знаходження точки входу. Швидше для закриття угоди по тренду, який вичерпав себе.