8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Для встановлення  Індикатора МАКД на графік, натиснемо кнопку Індикатори на панелі інструментів та в меню виберемо осцилятор - МАКД

Після цього, з'являється вікно, де ми можемо змінити властивості  індикатора. Ми можемо вибрати періоди трьох середніх, метод, закріпити максимум та мінімум. Візуальні налаштування ми можемо змінити на вкладці "Кольори".

У методі ми вказуємо ціни, до яких застосовується індикатор. Це ціни закриття, відкриття, максимуму, мінімуму або їх різні зв'язки.

МАКД, мабуть, найвідоміший індикатор. Його можна назвати «спрощеним Стохастика». Це дозволяє зробити його дані простішими для аналізу, менш запізнілими та більш близькими до ціни. Разом з тим, фільтрація помилкових сигналів буде набагато гірше. 
 
Індикатор МАКД був розроблений Джерардом Аппелем та використовує три ковзаючі середні в своїй конструкції. 
 
На графіку розташовані дві лінії: Перша лінія (називається лінія МАКД) є різницею між двома експонентними згладженими середніми.
 

Друга лінія є її ж наближенням, усередненим згідно з зазначеними параметрами.

Сигнали утворюються, як у будь-якого класичного осцилятора.

Купувати, коли інструмент перепроданий. Продавати коли інструмент перекуплений. 
 

Дивергенція або розбіжність. Дивергенція - це ситуація, коли напрям руху ціни та технічних індикаторів не збігається. У класичній літературі, дивергенція вважається сильною ознакою розвороту тренда. На екрані монітора дивергенція виглядає наступним чином.