8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)
Про компанію Трейдерам Інвестиції Партнерам Термінали Навчання Форум Web terminal

Часті питання


FAQ по інвестиціях

 • Що потрібно зробити для того, щоб стати інвестором?

  Мати на рахунку більше 1 $.

 • Як це працює

  Система інвестицій заснована на простому принципі: Трейдер торгує на гроші Інвестора. Ми лише зробили зручну систему обліку - при якій трейдер працює максимально ефективно, а інвестор отримує максимальний прибуток. При цьому система виключає можливість обману. Робота ділиться на кілька етапів:

  1) Трейдер відкриває рахунок - при цьому він може відкрити реальний рахунок, поклавши на нього 100 $, або демо-рахунок, не інвестувавши кошти.

  2) Інвестор вибирає у якого трейдера інвестувати, орієнтуючись на прибутковість трейдера, на сумарні інвестиції інших інвесторів та інші параметри.

  3) Трейдер торгує на рахунку, який спочатку створив - при цьому угоди копіюються на загальний рахунок, на якому знаходяться гроші інвесторів - і вже ці угоди йдуть на міжбанківський ринок. Тобто наприклад на рахунку трейдера 200 $. І в нього 1000 $ інвестицій. Трейдер здійснює операцію на своєму рахунку - розміром 0.1 лота, при цьому на майстер-рахунку фактично знаходиться 1200 $ та на міжбанк йде вже не 0.1 лота, а 0.6 лотів. Трейдер закриває угоду - скажімо коли на рахунку стало 300 $ (угода принесла 100 $). А майстер-рахунок насправді заробляє 600 $. При цьому рахунок трейдера становить 300 $, а кошти інвесторів - 1500 $.

  Всі розрахунки бере на себе програма, а ні трейдер  а ні інвестор можуть не турбуватися рутинною роботою.

  4) Якщо інвестор вирішив вивести прибуток (скажімо у трейдера було 5 інвесторів по 200 $), то будь-хто з них може в будь-який момент зняти свою частину прибутку (тобто на даний момент 300 $). Так будь-який трейдер може у  будь-який момент вкласти гроші в трейдера, та у  будь-який момент зняти гроші - це не вплине на поточний стан рахунку на якому торгує трейдер - програма сама автоматично змінить всі поточні ордера, які виведені на міжбанківський ринок. Саме тому ми вважаємо нашу систему кращою.

 • Який мінімальний розмір інвестиції?

  Від 1 $ для прямої інвестиції. 10 $ для перевідкриття угод.

 • Що потрібно, щоб стати керуючим трейдером?

  Мати на реальному рахунку 100 $, з яких буде сформований керуючий рахунок, після чого просто зареєструвати рахунок в кабінеті.

 • Приєднавшись до рахунку трейдера, необхідно увімкнути MT4, щоб отримати сигнал?

  Ні, у інших брокерів, можлива встановлена застаріла система, коли для копіювання ордерів на ваш рахунок - ви повинні постійно тримати МТ4 у відкритому стані. Ми створили новітню систему, при якій угоди відбуваються безпосередньо на сервері. Якщо трейдер здійснює операцію - сервер автоматично відкриває ордери як на загальному інвесторської рахунку - так і особисто на вашому рахунку, якщо ви приєдналися до трейдера за допомогою перевідкриття угоди. Вам не потрібно включати МТ4 для копіювання угод.

 • Скільки я плачу за право інвестувати?

  Ви платите% комісії трейдеру. ДЦ ви не платите нічого - ми отримуємо лише спред від угод трейдера.

 • Що буде, якщо трейдер отримає збиток?

  Ви отримаєте збиток, пропорційний його збитку.

 • Я сплачую трейдеру його%, якщо він отримав збиток?

  Ні, ви не сплачуете трейдеру нічого,  але якщо, ви платили трейдеру раніше,  ці виплати не повертаються - навіть якщо трейдер отримав збиток.

 • Що я мушу зробити, щоб отримати більше інвестицій?

  Найкращий шлях  отримувати прибуток, буде самостійне інвестування на свій рахунок - інвестори будуть бачити, що сума на рахунку велика. Також, можна створити свій власний сайт, або тему на якомусь форумі,  де ви можете розповідати про свою торгівлю та способи інвестування.

 • Як мені бути впевненим, що трейдер не новачок?

  Насамперед дивіться на прибуток та розмір інвестицій. Трейдер торгує на ринку, використовуючи власний капітал, отже - торгує досить обачно - новачок не буде ризикувати своїми грошима , або - швидко їх програє. Вибирайте трейдера з давньою історією.

 • Чи є сенс інвестувати в збиткового трейдера?

  Іноді успіхи трейдера йдуть хвилями - вивчаючи його історію, можна побачити, що кілька місяців він в плюсі​​, кілька місяців в мінусі (мінус також  може перевищувати плюс) - в даному випадку можливо має сенс інвестувати в нього наприкінці передбачуваного періоду невдач.

 • Коли трейдер зможе вивести кошти?

  Трейдер не може вивести частину прибутку зі свого рахунку - до тих пір поки не закриє  рахунок. Це зроблено для зручності інвесторів. Якщо трейдер торгує - то інвестор завжди бачить поточне положення трейдера - саме з точки зору успішності трейдера. Якщо трейдер хоче отримувати прибуток при своїй торгівлі - то він просто може інвестувати сам у себе - тобто створивши трейдерський рахунок розміром в 100 $ (або демо-рахунок) він може просто проінвестувати у себе будь-яку суму (деякі успішні трейдери інвестують у себе сотні тисяч доларів). Та  їх виводять або поповнюють у  будь який  момент - не торкаючись торговельного рахунку.

 • Якщо трейдер збирається виводити кошти, чи отримують інвестори повідомлення про це?

  Як ми писали раніше - трейдер не може вивести частину коштів, тільки закривши трейдерський рахунок. При цьому всі інвестиції автоматично повернутися до інвесторів.

 • Чи може трейдер «підкрутити» собі прибуток?

  Рейтинг трейдерів складається тільки з прибутку. Якщо трейдер може підкрутити собі прибуток - то, вважаю, в нього варто інвестувати.

  Навіть якщо трейдер збитковий, то він може приносити прибуток. Головне - інвестувати розумно. У кожному разі, сума, яку приніс вам трейдер може бути важливіше, ніж прибуток на його рахунку. Таким чином трейдер фактично ризикує своїми грошима, та заробляє їх вам.