8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)
Про компанію Трейдерам Інвестиції Партнерам Термінали Навчання Форум Web terminal
Є питання - задавайте

Поставте запитання фахівцям

Закрити

Прямі інвестиції

Будь-яка людина, яка зареєструвала  реальний рахунок в ДЦ ForexStart, може стати як управляючим трейдером, так і інвестором.

Інвестори можуть інвестувати в будь-який  рахунок, який їм до вподоби. При цьому, їх прибуток зростає пропорційно рахунку інвестора. Якщо ви інвестуєте 10 $, і після цього трейдер збільшує свій капітал на 30 %, ви отримуєте 3 $ - незалежно від депозиту трейдера. Ваш прибуток залежить тільки від % приросту капіталу між початком і кінцем інвестиції.

Якщо ви інвестуєте в трейдера, який заробив зі 100 до 200 $ - 100 $, після чого він збільшує депозит на 100 % (до 400 ), ви отримуєте 100 $. Якщо ви інвестуєте 100 $ в трейдера, який втратив 50 $ (на його рахунку залишилося 50 $), після чого він відіграється - до 100 $ - ви отримуєте 100 $ ( 100 % приросту).

Іншими словами - ваша стратегія може мати на увазі як інвестування в успішних трейдерів, так і інвестиції в збиткових трейдерів - якщо передбачається, що вони пройшли етап збитків.

Найцікавіше те, якщо ви збиткові, то все одно можете заробляти. У більшості випадків, трейдер збитковий, тому що не може зупинитися. Якщо  ви здатні побачити, що трейдер втрачає кошти - ви можете легко відкликати інвестицію - після чого, в потрібний момент знову інвестувати в збиткового трейдера, який - скажімо відмінно торгує в переддень новин.

Прямі інвестиції

У будь-який момент часу, ви можете інвестувати в трейдера будь-яку суму коштів (від 1 $). При цьому, дана сума списується з вашого рахунку і зараховується на спеціальний рахунок, який прив'язаний до рахунку трейдера. Фактично, ваші інвестиції зростають тими ж темпами, що і рахунок трейдера.

Приклад:

Ви інвестуєте 10 $ в трейдера, на рахунку у якого 100 $.
Через деякий час, трейдер збільшує суму до 110 $. Ваша інвестиція буде дорівнювати 11 $. При цьому враховуються кошти, а не баланс трейдера. Саме кошти показуються в рейтингу трейдера:

Для прив'язки рахунку, клікніть на нік або номер рахунку трейдера.

Після цього, натисніть кнопку «Приєднати», далі у вікні введіть сумму інвестиції.

Ви можете припинити інвестиції в будь-який момент. При цьому на ваш рахунок повернеться ваша інвестиція та прибуток по інвестиції за вирахуванням комісії трейдера. Для контролю інвестицій та  для її повернення - вам необхідно зайти в розділ «Стан рахунку» - «Приєднані рахунки». Тут ви побачите всі ваші приєднання та зможете відкріпити інвестицію:

На даній сторінці ви можете бачити ваш розмір інвестиції, дату інвестиції, кошти трейдера на момент початку інвестування і поточні кошти трейдера. Від'єднавши рахунок - ви отримаєте вашу інвестицію (120 $ в даному випадку) + прибуток за період - в даному випадку за один день = 2.32 $ за вирахуванням комісії трейдера (10% = 0.23 $). На ваш рахунок ви отримуєте 122.09 $.

Ніякої комісії ДЦ ви не сплачуєте. Ви можете спокійно знову приєднати будь-яку суму до інших трейдерів.