8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)
Про компанію Трейдерам Інвестиції Партнерам Термінали Навчання Форум Web terminal
Є питання - задавайте

Поставте запитання фахівцям

Закрити

TIS (Trade Investor System)

Ми пропонуємо вашій увазі новітню систему інвестування. З її допомогою ви можете  стати трейдером та отримувати прибуток від інвестицій, а також стати інвестором - та примножувати свій капітал інвестуючи в трейдерів.

Ви одночасно можете бути як трейдером так і  інвестором (у тому числі інвестуючи в себе). Інвестор - вкладає кошти в трейдерів (необмежену кількість трейдерів) і його інвестиції зростають пропорційно внеску. Трейдер - торгує на своєму рахунку та отримує % від прибутку, який він приносить інвесторам.
Якщо хочете стати інвестором, просто увійдіть в особистий кабінет у розділ "Інвестиції", далі виберіть пункт "Рейтинг трейдерів", та підключіться до тих трейдерів, які вам до вподоби.

Ви можете вибрати два види інвестицій
Прямі інвестиції и Копіювання угод

Якщо ви хочете стати трейдером, зайдіть в особистий кабінет виберіть пункт "Інвестиції", далі пункт "Стати трейдером". Ви маєте можливість обрати два види - Реальний або Демо рахунок. Щоб почати роботу на Реальному рахунку, у вас має бути 100 доларів. У таблиці заповніть необхідну інформацію та % комісії, які ви хочете отримати від інвестора. Далі ви можете вільно торгувати, а інвестори можуть підключитися до вас та вкласти кошти. Якщо інвестор підключився до вас, ви можете отримати не лише прибуток, якій ви самі заробили, але й комісії.

Якщо у вас немає 100 доларів, але також хочете брати участь у системі TIS, ви можете відкрити Демо Трейдерський рахунок. Для чого, вам потрібно пройти перші два етапи інвестиційної програми, тобто достигнути третього етапу. Ваш рахунок буде намічений як Демо. Довіра до нього буде менш, менше буде і інвесторів, тому ми радимо створювати реальний рахунок - тим більше - ви будете примножувати і 100 $, які вкладені в реальний рахунок.