8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)
Про компанію Трейдерам Інвестиції Партнерам Термінали Навчання Форум Web terminal
Є питання - задавайте

Поставте запитання фахівцям

Закрити

Інтернет партнер

Интернет-представительство
Дохід партнера
Заборонено

Фактично, кожен клієнт, відкриваючи торговий рахунок, стає нашим Інтернет Партнером. Всю статистику ви можете побачити у себе в «Кабінеті Партнера» (сумісний з кабінетом трейдера). Також  ви можете бачити своє реферальне посилання і посилання на наші промо - матеріали. Ви можете рекомендувати наc своїм друзям та знайомим. У разі, якщо вони відкриють у нас рахунок, ви будете отримувати відсоток з кожної їх угоди. Для залучення клієнтів створена зручна система реферальних посилань. Ви можете поставити свої реферальні посилання (у прихованому вигляді) в свій підпис на форумі, або створювати теми в дозволених для цього місцях.

Зручність полягає в тому, що посилання, яке ви розміщуєте, може перевести на будь-який розділ сайту. Наприклад, ви можете рекомендувати освітній розділ нашого сайту або нашу новинну стрічку. При цьому ми гарантуємо, що люди, які клікнули  по вашому посиланню і не відкрили рахунок при першому відвідуванні сайту, все одно стануть вашими рефералами. Це важливе доповнення, оскільки дуже маленький відсоток людей відкривають рахунок при першому відвідуванні сайту.

При відвідуванні нашого сайту за вашим реферальним посиланням, в спеціальний файл браузера клієнта (кукис) ставиться запис, який зберігається півроку. Якщо за цей час він відкриє рахунок в нашій компанії, то неодмінно стане вашим рефералом. Якщо у вас є власний сайт, ви можете розмістити наш банер і гарантовано отримувати власних рефералів.

Інтернет-представництво

Для створення Інтернет-представництва, Вам потрібно:

  • Уміння добре орієнтуватися в інтернет середовищі;
  • Знання технологій просування сайтів в мережі;
  • Основні знання з функціонування фінансових ринків;

Представництву може бути наданий хостинг. У разі необхідності реєструється вибране доменне ім'я. Ми надаємо повну інформаційну та аналітичну підтримку. Ми зацікавлені в наших партнерах та готові надати вам будь-яку допомогу.

Дохід партнера

Дохід з однієї завершеною операції Вашого клієнта становить 1 піпс з усіх пар, які не закінчуються на ".v" - такі пари перевідкриваються безпосередньо в банку, торгуються за банківськими спредами, компанія отримує лише комісію 0,3 піпса - 0,1 піпса дістаються партнеру.

Припустимо, ви залучили 40 клієнтів. З них 30 є новачками, а інші 10 торгують на відносно великі суми. Середня кількість операцій новачка 40-50 на місяць. Середній лот 2,32. Іншими словами, ви отримуєте близько 10 доларів на місяць з кожного новачка. Якщо ви залучили 30 клієнтів, ви отримуєте близько 300 доларів на місяць.

Разом з тим, середній лот професійного трейдера 16.56 або приблизно в п'ять разів більше. З десяти рефералів ви отримуєте близько 500 доларів на місяць. Разом виходить більше 800 доларів.

При цьому ваші доходи ростуть пропорційно зростанню доходів трейдера. І поступово (в ідеалі) всі ваші трейдери, збільшуючи свій депозит, збільшують свої ставки, пропорційно збільшуючи і ваш дохід! Якщо ви знаходите по одному клієнту кожен день, то до кінця місяця ви будете отримувати близько 250 доларів комісії.

Якщо ви будете знаходити по три клієнта в день, серед яких будуть активні, ви будете отримувати в 3-4 рази більше вже до кінця першого місяця. У середньому клієнт торгує на рахунку не менше півроку. Рахуйте самі!

Доходи деяких наших Інтернет-партнерів вже сьогодні обчислюються тисячами доларів на місяць. При цьому, якщо ви дбаєте про своїх клієнтів, ваш прибуток зростає експоненціально! При цьому ви не несете жодних ризиків. Всю роботу з вашими клієнтами ми беремо на себе (клієнти навіть не знають, що є вашими рефералами, на їх роботі та їх заробітках це ніяк не відбивається). 

Ми пропонуємо дійсно кращі умови для трейдерів. Тому, залучені вами трейдери будуть приносити вам прибуток роками!

Заборонено

  • Будь-які незаконні види реклами
  • Спам
  • Прямий обман (скажімо, обіцянку неіснуючих призів)
  • Обіцянки які неможливо виконати фізично
  • Реклама на сайтах забороненої законом тематики

Також, заборонена автореферальна система (ви не маєте права ставати  рефералом самого себе навіть у прихованому вигляді). Партнерам, що не відповідають  цим вимогам буде винесено попередження. Після цього - видалення з партнерської програми.