8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)
Про компанію Трейдерам Інвестиції Партнерам Термінали Навчання Форум Web terminal
Є питання - задавайте

Поставте запитання фахівцям

Закрити

Партнерська програма

Ми пропонуємо три форми співробітництва:

Інтернет партнер

Для тих, хто активно спілкується на різних форумах, блогах або у кого є власний сайт. Ви можете лише виставити вашу реферальне посилання або наш банер і кожен хто, натисне на нього, автоматично стане вашим рефералом, що дасть вам можливість отримувати гроші з кожної його угоди! 

Регіональне представництво

Підходить для фірм, пов'язаних з фінансовими та інтернет-послугами. Ми особливо зацікавлені у співпраці з фірмами в невеликих містах Росії, де є нерозкритий потенціал Мікро-Форекса. Ви не несете жодних витрат на організацію. Ми даємо вам все, аж до промо-матеріалів. Вам доведеться лише консультувати ваших клієнтів з питань відкриття рахунку.

White Label

Для традиційних фінансових фірм , що прагнуть поширити свою присутність і на ринок Форекс. Надається можливість поширення клієнтського терміналу з власним логотипом і підвищений відсоток з кожної угоди. Фактично , ви стаєте субброкера на ринку Форекс з усіма можливостями справжнього Дилінгового Центру .

Ми пропонуємо вам найбільш вигідну партнерську програму. Працюючи разом з нами , ви можете заробляти сотні і тисячі доларів на комісійних , які ми платимо за кожну угоду залученого вами клієнта. Не важливо , заробляє трейдер чи ні. У будь-якому випадку, ви отримуєте відсотки від його угод .

Десятки тисяч людей щодня приходять на Forex і фондові ринки. Вам залишається лише порадити наш сайт ( Ймовірно , кращий ДЦ на території Росії та СНД ) і після того , як вони зайдуть на наш сайт по вашій реферального посиланням , вони стануть вашими рефералами автоматично!

Банери

Медіа рішення

Тут ви можете знайти медіа рішення для реклами серед своїх рефералів. Ваші клієнти, які перейшли на наш сайт зможуть за кілька секунд заробити кілька центів і отримати їх на реальний рахунок при реєстрації.

Промо-код

Промо-код це унікальний спосіб залучення рефералів. Це просте слово, яке Ви можете сказати Вашим колегам, друзям, товаришам по службі. Все що їм потрібно зробити - це ввести промо-код у відповідне поле при реєстрації. Для прикладу, виберемо слово "тест".

У вашому особистому кабінеті - ви додаєте промо-код "тест" в розділі "Промо-код". Також, ви можете створити посилання (в т.ч. і приховане) для розповсюдження на форумах / блогах / різних сайтах (в т.ч. і своєму сайті).