8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)
Про компанію Трейдерам Інвестиції Партнерам Термінали Навчання Форум Web terminal
Є питання - задавайте

Поставте запитання фахівцям

Закрити

White Label

Розширюйте свій бізнес разом з  нами

Програма White Label Partnership створена для компаній та великих фінансових інститутів, які хочуть надавати послуги щодо виходу на міжнародні фінансові ринки під своєю торговою маркою.

Партнерам надається індивідуальна торгова платформа (Клієнтський модуль), а також власна платформа менеджера з усіма даними їхніх клієнтів. Фактично, клієнти White Label Partnership не є для нас клієнтами, ми лише проводимо аутсорсинг з деяких питань. Технічна підтримка сервера, перекупка угод клієнтів (за домовленістю). Також, ми можемо допомогти у створенні системи Сайт-Термінал.

Партнери White Label отримують широкий спектр інструментів і засобів, для роботи з клієнтами, включаючи торгову платформу MetaTrader 4, цілодобову підтримку торговельних операцій, а також повнофункціональний бек-офіс.

Переваги рішення WL

  • Швидкий старт проекту
  • Можливість створення власної схеми отримання винагороди
  • Конфіденційність інформації про клієнтів
  • Безкоштовна програма Metatrader 4  та  її оновлення

Ви стаєте повноцінним Дилінговим Центром з мікро-рахунками. Фактично, на даному етапі розвитку ринку це найкраще вкладення коштів.

Більш того, наша програма ідеально підходить для традиційних фінансових компаній, що бажають швидко стати Дилінговим  Центром.

Пропозиція також буде цікава інтернет-фірмам, що мають постійні зв'язки з фінансово та / або інтернет-грамотними людьми: обмінні пункти електронних валют, аналітичні фірми, організації, що спеціалізуються на брокерських або консалтингових послугах і т.д.